Folie bąbelkowe

Odgłos jej przekłuwania znają wszyscy, a w ostatni poniedziałek stycznia obchodzony jest nawet jej dzień. Folia bąbelkowa (zwana również pęcherzykową) stała się przede wszystkim materiałem ochronnym i zabezpieczającym, bardzo przydatnym w czasie transportu różnego rodzaju towarów.

Idealnie nadaje się do pakowania mebli, delikatnych elementów wykonanych ze szkła i ceramiki oraz artykułów RTV i AGD. Chroni także przed różnego rodzaju zniszczeniami towarów podczas transportu (stłuczeniem, zarysowaniem, wgnieceniem, pęknięciem). Poza pakowaniem, folia bąbelkowa może zostać wykorzystana również do wypełnienia wolnej przestrzeni w opakowaniach zbiorczych, aby zapobiec obijaniu się produktu podczas przewozu.

Podstawowe cechy folii bąbelkowej:

  • produkt ten standardowo sprzedawany jest w rolkach o szerokościach od 0,2 m do 1,5 m szerokości,
  • nasza firma oferuje możliwość produkcji dwu i trzywarstwowej, jak również laminowania jej z papierem i innymi materiałami stosowanymi do dalszej produkcji.

Wyróżniamy kilka odmian produktu, w zależności od rodzaju pakowanego przedmiotu oraz wytrzymałości: lekka (B1), standardowa (B2), mocna (B3) i bardzo mocna (B4). Z folią bąbelkową mamy styczność praktycznie wszędzie, nie tylko w branży transportowej, ale również spożywczej i przemysłowej. W naszej ofercie znajdziesz między innymi koperty (nawet w rozmiarze A11) z zabezpieczeniami w postaci pęcherzyków powietrza. Pozwala to na zabezpieczenie nie tylko dużych przesyłek i urządzeń elektronicznych, ale również delikatnych i małych paczek, które mogą uszkodzić się w czasie transportu.

CIEKAWOSTKA

Folia bąbelkowa może być również wykorzystana w dość niekonwencjonalny i oryginalny sposób. Wystarczy podłożyć ją pod wycieraczkę, aby usłyszeć… o której tak naprawdę wracają nasze pociechy. Co więcej, położenie materiału z pęcherzykami powietrza pod prześcieradło lub na materac spowoduje, że spanie będzie o wiele wygodniejsze. Możemy ją również zastosować między innymi do:

  • ochrony roślin oraz okien przed mrozem,
  • izolacji termicznej, czyli utrzymania ciepła podczas transportu jedzenia oraz jednocześnie – zachowania niskiej temperatury lodów, mrożonek itp.,
  • zabezpieczenia telefonu w razie upadku,
  • przykrycia basenu i utrzymania temperatury wody.

Inne zalety folii bąbelkowej:

  • podlega recyklingowi,
  • jest niepalna,
  • chroni przed wilgocią, wodą i kurzem,
  • ogranicza drgania spowodowane wstrząsami transportowymi, wibracjami oraz uderzeniami.

Prowadząc sklep internetowy i oferując usługę wysyłki, warto zainwestować w dobre materiały, które zabezpieczą wszelki oferowany towar. Dzięki naszej folii bąbelkowej możesz być pewien, że Twoje przesyłki dotrą do adresata w nienaruszonym stanie!


Galeria

Kontakt

FHU MiM Marcin Wojciechowski

ul. Szklarska 7
88-100 Inowrocław
Polska

NIP: 556-252-33-61

Biuro: +48 794 100 794

e-mail: biuro.all4pack@gmail.com

Dział sprzedaży:

PL Przemysław Polak: +48 790 790 004,
e-mail: przemek.polak@all4pack.pl

DE Małgorzata Palak-Sieńko: +48 603 706 296

UK UKR RU Tatiana Piekhnik: +48 533 663 533

Właściciel

Marcin Wojciechowski: +48 796 700 796,
e-mail: marcin.wojciechowski@all4pack.pl

Witamy!

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Jeśli interesują Cię nasze produkty, jesteś zainteresowany współpracą bądź masz uwagi skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy