Koperty bąbelkowe

Coraz powszechniejsze są dziś zakupy za pośrednictwem wielu stron internetowych. Oferują one sprawną przesyłkę poszczególnych towarów. Jednak możemy się domyślać, że podczas drogi kurier nie wie, co znajduje się w danej paczce, może być więc ona narażona na uszkodzenie.

Dlatego też bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie przesyłek, korzystając z wytrzymałych rozwiązań, jakimi są koperty bąbelkowe. Z powodzeniem ochronią one delikatne czy kruche przedmioty przed zniszczeniem.

Prezentowane w naszym asortymencie koperty bąbelkowe są wykonane z mocnego papieru powleczonego polietylenem oraz wytrzymałej folii bąbelkowej. Wyróżnia je także trwałe zamknięcie w postaci mocnego kleju typu HotMelt. Dzięki takim technikom produkcji, oferowane przez nas artykuły skutecznie ochronią przed zniszczeniem takie towary, jak chociażby biżuterię, figurki porcelanowe, kubki, akcesoria do telefonu i wiele innych towarów.

Dzięki tak wielu zastosowaniom rozwiązania te niezwykle często stosują przede wszystkim osoby prowadzące sprzedaż internetową. Zachęcająca również jest cena tego rodzaju opakowań, która jest niezwykle atrakcyjna w stosunku do kartonów itp. Jednocześnie proponowane przez nas artykuły nie wymagają korzystania z innych materiałów zabezpieczających, takich jak chociażby folia, taśma klejąca i inne.

Proponowane przez nas opakowania chronią zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Są praktyczne w zastosowaniu i wykorzystywane w wielu segmentach rynku. Popularność zdobyły dzięki wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnej cenie w sprzedaży. Polecamy te opakowania nawet najbardziej wymagającym Klientom. Jako producent kopert bąbelkowych jesteśmy w stanie doradzić oraz zaproponować indywidualne rozwiązania w zakresie zabezpieczania przesyłek.


wymiar kopert

Podstawowe cechy oferowanych przez nas opakowań:

 • występują w 11 najczęściej wykorzystywanych formatach, takich jak chociażby C13, F16, D14 czy B12,
 • posiadają szerokie zgrzewy na bokach i dnie koperty, co uniemożliwia jej samoistne otwarcie,
 • każda koperta bąbelkowa posiada indywidualny kod kreskowy, określający poszczególny jej format,
 • istnieją w dwóch wariantach kolorystycznych (białym i brązowym),
 • posiadają innowacyjny system TRIFIX, który charakteryzuje się między innymi:
  • Zamknięciem stałym i tymczasowym (z możliwością ponownego odklejenia „przyklej & odklej”)
  • Otworami umożliwiającymi zastosowanie dodatkowego zabezpieczenia w postaci klipsów
  • Odrywanym paskiem samoprzylepnym

 

Galeria

Doświadczenie i doskonale opracowana optymalizacja procesu produkcji pozwala nam być konkurencyjnymi cenowo. Organizacja pracy i nowoczesne wewnętrzne procedury gwarantują terminowość i rzetelność. Skontaktuj się z nami i przekonaj się o naszym profesjonalizmie.

Kontakt

FHU MiM Marcin Wojciechowski

ul. Szklarska 7
88-100 Inowrocław
Polska

NIP: 556-252-33-61

Biuro: +48 794 100 794

e-mail: biuro.all4pack@gmail.com

Dział sprzedaży:

PL Przemysław Polak: +48 790 790 004,
e-mail: przemek.polak@all4pack.pl

DE Małgorzata Palak-Sieńko: +48 603 706 296

UK UKR RU Tatiana Piekhnik: +48 533 663 533

Właściciel

Marcin Wojciechowski: +48 796 700 796,
e-mail: marcin.wojciechowski@all4pack.pl

Witamy!

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Jeśli interesują Cię nasze produkty, jesteś zainteresowany współpracą bądź masz uwagi skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy