Każdy kto kiedykolwiek się przeprowadzał wie, jak istotne są w tym procesie kartony, które umożliwiają wygodne zapakowanie całego dobytku. Dzięki nim można uporządkować rzeczy według kategorii, co ułatwia późniejsze rozpakowanie.

To również bezpieczny sposób na przewiezienie rzeczy delikatnych, jak szkło lub elektronika oraz przedmiotów wielkogabarytowych. Kartony zabezpieczają je przed zarysowaniem i innymi uszkodzeniami, są więc niezbędne podczas przeprowadzek.

Napisz do Nas lub zadzwoń, a my prześlemy Ci więcej szczegółów o naszych możliwościach produkcji kartonów do przeprowadzki

Jakie cechy posiadają kartony przeprowadzkowe?

Oferujemy Państwu wytrzymałe kartony, które są odporne na wilgoć i niekorzystne warunki atmosferyczne. Zostały one wykonane z tektury falistej, której budowa sprawia, że można w nich przenosić nawet bardzo ciężkie przedmioty.

Podczas przeprowadzki najbardziej wygodne będą kartony klapowe, które są u nas dostępne w różnych rozmiarach, a więc można je wygodnie dopasować do wielkości naszego dobytku i samochodu, w którym będą przewożone.

Do przewożenia ciężkich przedmiotów polecamy kartony wykonane z najbardziej wytrzymałej tektury 5-warstwowej, które dodatkowo posiadają podwójne dno. Pudełka kartonowe składa się bardzo szybko i łatwo, a po spakowaniu w nie rzeczy wystarczy je zamknąć i ewentualnie zakleić taśmą, by mieć pewność, że nic z nich nie wypadnie.

Podpisanie ich zawartość na przeznaczonym do tego miejscu ułatwi późniejsze rozpakowywanie. Przenoszenie kartonów podczas przeprowadzki bardzo ułatwiają specjalne uchwyty, dzięki nim łatwiej podnieść pudełka bez nadmiernego obciążania pleców.

Wytrzymałe kartony do przeprowadzek

Na Państwa życzenie możemy przygotować spersonalizowaną ofertę kartonów o nietypowych kształtach i wymiarach. Dostępne są również specjalne kartony do przeprowadzek, które posiadają np. uchwyt do wieszaków, więc wygodnie przeniesiemy w nich naszą garderobę.

Jako kartony przeprowadzkowe mogą nam posłużyć również specjalistyczne kartony, np. kartony archiwizacyjne, w których przewieziemy dokumenty bez ryzyka, że się pogną lub zagubią, albo kartony na wino do których możemy zapakować kolekcję alkoholi.

Warto zauważyć, że dobrej jakości kartony mogą nam posłużyć do kilku przeprowadzek albo być przez nas wykorzystywane na bieżąco, np. do przechowywania rzeczy, których w danym czasie nie używamy.