Czy chcą Państwo używać trwałych, wygodnych i godnych zaufania produktów? Czy oczekują Państwo wykonania spersonalizowanego nadruku? Czy chcą Państwo, zadowolić swojego klienta i zwrócić na siebie jego uwagę? Mamy na to rozwiązanie.

Naszym Klientom oferujemy produkty papiernicze bardzo dobrej jakości. Z myślą o jak najlepszej obsłudze, stale inwestujemy w nowy sprzęt. Posiadamy maszynę fleksograficzną, która drukuje za pomocą polimerów.

Wykorzystanie papieru w rolach

Pozwala nam na druk w maksymalnie dwóch kolorach. Wykonujemy papier w rolach, który jest idealny do pakowania produktów spożywczych takich jak ciasta, wędliny, mięso i sery.

Poza przemysłem spożywczym i cukierniczym, można go wykorzystać w lakierniach samochodowych i zakładach krawieckich. Papier w rolach to wygodne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Dodatkowo nasz papier z nadrukiem świetnie nadaje się do pakowania prezentów czy innych paczek wymagających szczególnej oprawy. Jest to również dobry sposób na dyskretną i nienachalną reklamę dla każdego przedsiębiorcy.

Elegancki papier z nadrukiem dopasowany do ogólnego wizerunku firmy z pewnością zachęci Państwa klientów do ponownego skorzystania z Państwa usług.

Standardowy papier pakowy będzie równie dobrze spełniał swoje funkcje. Nasz papier pakowy gwarantuje ochronę przed wszelkiego rodzaju czynnikami zewnętrznymi. Dobrze ochroni zapakowany towar przed uszkodzeniami i zabezpieczy na czas transportu.

Nadruk na kopertach biurowych i bąbelkowych

Mamy możliwość wydrukowania papieru pod wykonanie kopert bąbelkowych i biurowych w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych.

Zachęcamy producentów kopert do kontaktu, specjalnie dla nich przygotujemy spersonalizowany produkt. Z chęcią wykonamy koperty z logo lub innym indywidualnym nadrukiem na życzenie Klienta.

Reasumując, zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Realizacja zamówienia będzie dla nas najwyższym priorytetem, a zadowolenie Klienta największą nagrodą.